Aktualności

REMIS Z HERKULESEM

• autor: admin, 2015-10-05 11:41

OBRAZEK DO RELACJI WKRÓTCE

Dopiero w 8 kolejce Zorza Trzeboś odnotowała swój pierwszy remis nowego sezonu. Na trudnym terenie w Trzebusce, Trzebosianie zremisowali z tamtejszym Herkulesem 3-3. Chyba nikt się nie spodziewał takiego wyniku końcowego, ponieważ po pierwszej połowie Zorza Trzeboś prowadziła 0-2, a piłkarze Herkulesa nie mieli zbyt dużo do "powiedzenia". W pierwszych 45 minutach gole dla "biało-czerwonych" zdobywali Michał Gnatek po prostopadłym podaniu od Kamila Plizgi, który kilka minut po asyście sam wpisał się na listę strzelców po pięknym uderzeniu z ok. 25 metrów (as. Dominik Plizga). Niestety w drugiej połowie znowu zabrakło naszej drużynie ustabilizowania. Szybko stracone 2 bramki (po rzutach karnych) podłamały Zorzę. Efektem był trzeci gol dla Trzebuski, który wpadł po kontrowersyjnym rzucie wolnym, ponieważ wcześniej w ramach gry fair-play gospodarze powinni oddać piłkę Zorzy Trzeboś. Do końca spotkania to Zorzanie częściej zagrażali bramce rywala. Niestety w wielu ów akcjach brakowało wykończenia. Na szczęście w ostatniej minucie doliczonego czasu gry po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Damiana Szeligi, bramkę głową zdobył Mateusz Plizga, jednocześnie ratując honorowy punkt dla Trzebosi.