Palkovia Palikówka 4:0 Herkules Trzebuska

Logowanie

Aktualności

INNEJ OPCJI NIE BYŁO

• autor: admin, 2015-10-27 12:32

Mecz z Lasem Zalesie był jednym z tych, w których Zorza bezprecedensowo celowała tylko i wyłącznie w zwycięstwo. Plan został wykonany w 100%. Trzy punkty zostały na ul. Sportowej. Jednakże Trzebosianie nie mogli podejść do spotkania "na luzie", ponieważ Zalesie przed meczem z Zorzą mogło pochwalić się trzema zwycięstwami pod rząd. Przed niedzielnym meczem "Las" miał również punkt więcej od "Biało-Czerwonych" w ligowej tabeli. Pierwsza połowa nie była w wykonaniu naszej drużyny najlepsza. Brakowało dokładności w podaniach i pomysłu na grę. Jedyną bramkę w pierwszych 45 minutach zdobył Krystian Matuła, który po zamieszaniu oraz lekkim podaniu od Michała Gnatka skierował piłkę do bramki. Druga część spotkania to już całkowita przewaga Zorzy Trzeboś. Dużo groźnych akcji zaowocowało trzema golami. Na 2-0 podwyższył Adrian Szeliga (as. Michał Gnatek), na 3-0 Michał Gnatek (as. Damian Szeliga), później niespodziewanie bramkę zdobyli gościa, a wynik 4-1 przypieczętował Damian Szeliga (as. Michał Gnatek)

Kolejny mecz Zorza Trzeboś zagra w Białobrzegach z tamtejszym Brzegiem. Mecz odbędzie się 31.10.2015r. SOBOTA! o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy.