KS Zorza Trzeboś   LKS Budovia Budy Łańcuckie
Trzeboś, ul. Sportowa 1

2014-08-24, 14:00

Czas spotkania: 93 min.

Mecz rozpoczęła Zorza Trzeboś. Pierwsze minuty nowego sezonu w wykonaniu obydwu drużyn były chaotyczne. Gra toczyła się w środku pola i owocowała w liczne straty i odbiory zarówno ze strony Trzebosian jak i zawodników Bud Łańcuckich. Przełomowym momentem pierwszej części gry była 20 minuta. Wtedy to po podaniu od Damiana Szeligi, napastnik Zorzy Trzeboś - Daniel Gnatek, pięknym strzałem "od poprzeczki" pokonał goalkeepera gości. Od tego czasu to Zorzanie przejęli inicjatywę na boisku. Kolejną groźną sytuacją z ich strony była dwójkowa akcja Kamila oraz Mariusza Plizgów. Ten ostatni popisał się pięknym uderzeniem, lecz równie piękną paradę wykonał tym razem bramkarz Budovii. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Drugie 45 minut to głównie ataki drużyny gości i nerwowa gra Zorzy. Głownym mankamentem Trzebosian były błędy w "kryciu" przeciwnika. Na szczęście drużyna LKS-u nie zdołała ich wykorzystać i nie stworzyła groźniejszej sytuacji na bramkę Pawła Tęczy. Niestety nerwowa gra wiąże się z grą ostrzejszą - w efekcie Zorzanie w drugiej połowie otrzymali 3 żółte kartki. Ważnym momentem ostatniej części spotkania była zmiana Adriana Szeligi za Krystiana Matułę w 85 minucie. Już 2 minuty później Krystian obsłużył podaniem "do pustej bramki" Damiana Szeligę, a ten dokładając nogę podwyższył wynik na 2-0. Gra do końca spotkania się trochę uspokoiła, a wynik nie zmienił się.

Debiut w drużynie seniorów zaliczyli Plizga Mateusz oraz Matuła Krystian.

Skład: Tęcza Paweł - Tęcza Łukasz, Rusnarczyk Marek, Partyka Michał, Matuła Patryk - Szeliga Damian, Ożóg Jarosław ('75 Plizga Mateusz), Plizga Kamil ('90 Rzeszutek Przemysław), Plizga Mariusz ('89 Rusnarczyk Tomasz) - Szeliga Adrian ('85 Matuła Krystian), Gnatek Daniel

Trener: Korzenny Tomasz

DODAWANIE KOMENTARZY ODBLOKOWANE. WSZYSTKIE Z NICH BĘDĄ WYŚWIETLONE PO AKCEPTACJI ADMINISTRATORA. WULGARNE, OBRAŹLIWE ORAZ NIESTOSOWNE KOMENTARZE BĘDĄ USUWANE.